Mój Poradnik

Jeśli chcesz najskuteczniejsze techniki radzenia sobie z bezsennością, które mi pomogły i pomogą również Tobie, to polecam zapoznać się z moim poradnikiem „Wygraj z Bezsennością„.

Są to sprawdzone metody podane na tacy, więc nie musisz już szukać jak pokonać bezsenność, wszystko masz w tym poradniku.

Poradnik jest w formie e-booka (książka elektroniczna). Nie ma tutaj żadnego lania wody jak w innych książkach gdzie 50 stron to niepotrzebna historia autora jak zmagał się z problemem, a tylko 20 stron co konkretnie robić, aby dany problem rozwiązać.

Dlatego też e-book jest krótki, ale są w nim same konkrety i rozwiązania, które pomogą Ci uzyskać zdrowy i spokojny sen. Będziesz miał lepsze samopoczucie i Twoje problemy z zaśnięciem czy budzeniem w nocy w końcu się skończą.

Jego cena to 37 zł co w porównaniu w tabletkami i lekami nasennymi, które przepisze/przepisuje Ci lekarz jest śmieszną kwotą. Leki kosztują więcej i trzeba je kupić znowu co jakiś czas, za poradnik płacisz symboliczną sumę jednorazowo i na dodatek nie niszczysz swojego organizmu…

Miłej lektury :)

Rafał Rusin

Okładka ebooka